+90 532 500 06 73
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Sahra Demir Doğrama sunmuş olduğu ürün gamının çeşitliliği ve üretim sürecinin profesyonel yapısı ile göz dolduruyor. Sunulan ürünlerin her biri gerekli olan tüm kalite kontrollerinden geçirildikten sonra alıcıya sunulmaktadır.

Ürünlerde tek bir aksaklığın dahi yaşanmaması için kapsamlı bir denetim ve kontrol ağı kurulmuştur. 2008 senesinden bu yana sektörün lider isimlerinden olan firmanın ferforjeden başlayarak çelik konstrüksiyona kadar genişleyen bir ürün listesi mevcuttur. Bu ürün listesinde yer alan tüm birimler uzman ekiplerin ellerinden çıkar. Sadece üretim safhasında değil aynı zamanda montaj ve bakım süreçlerinde de müşteri asla yalnız bırakılmamaktadır.

Baksan Sanayi Sitesi kapsamında hizmet veren firmanın her geçen gün alanında bir adım daha öteye gittiği ve modern yöntemler ile eşsiz parçalar ürettiği görülmektedir. Eskişehir’de bir alternatifi olmayan ve kalite konusunda eşsiz bir hizmet veren firma müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyeye çıkması adına büyük çaba sarf etmektedir.

Uzun senelerin verdiği tecrübe ve modern yöntemlere karşı sahip oluna bilgi birikimi ile üretilen materyallerin kalitesinin maksimum seviyede olduğu net biçimde fark ediliyor. Balkon demirlerinden motorlu bahçe kapılarına ve binaların korunması için oluşturulacak korkuluklara kadar sanat ve işlevselliği bir araya getiren firmanın hizmet aşamasında hızlı ve kaliteli olma prensiplerini ilk sıraya koyduğu da net bir biçimde görülmektedir. Sunulan bu hizmetlere rağmen fiyat aralığı her bütçeye uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

5/5
Ferforjede üstlerine tanımıyorum. Dilediğiniz ölçü ve tasarımda anında sonucu alabilirsiniz. Malzeme kalitesinden asla ödün vermezler.

Hülya Meriç
Ev Hanımı
Teras çatı kaplaması yaptırdık. 1 gün içinde gelip montajını yaptılar. Gittiklerinde sadece memnuniyet vardı içimde. Herkese öneriyorum.

Selim Durul
Mühendis
Motorlu bahçe kapımızı yaptırdık. Ustalar çok hızlı ve malzemeler çok kaliteli. Çok kısa sürede teslimatı yaptılar. Tavsiye ediyoruz. İşinin ehli bir firmadır.

Ayşe Tutkun
Öğretmen

Call Now ButtonHemen Fiyat Alın